Good Visibility

Окуляри для зору серії Good Visibility відмінно підійдуть Вам для повсякденного використання. Багато красивих варіантів окулярів та різноманітних оправ. Good Visibility виготовляє окуляри в металевих і пластикових оправах. Металеві та пластикові оправи, з яких виготовляються окуляри, є повного і напівоправного типу. Дуже широкий діапазон діоптрій від -4 до +4. Деякі моделі окулярів виготовляються і в високих діоптріях до + \ - 6.

Носити окуляри при поганому зорі-це необхідність, але з окулярами від Good Visibility це можна перетворити на перевагу. Окуляри від цього бренду -це стильний аксесуар, який з легкістю підкреслить Ваш характер. Завдяки великому вибору можна ідеально підібрати окуляри для будь-якого типу обличчя.

Особливість готових діоптрійних окулярів в тому, що виготовляються вони з однаковими діоптріями на правому і лівому очах, а міжцетрова відстань стандартна для всіх моделей-62-64 мм.

Замовляючи на нашому сайті "Купити окуляри", Ви отримуєте у подарунок відмінний футляр для зберігання Вашої обновочки. Швидка безкоштовна доставка по всій Україні.

Немає жодного товару.