Інформація про способи доставки і оплати товару в інтернет магазині kupit-ochki.com.ua

Пропонуємо Вам ознайомитися з умовами доставки та оплати.

Доставка Ваших очок здійснюється на наступний день після обробки замовлення службою перевезення "Нова Пошта", саме тому перед тим як робити замовлення бажано уточнити яке відділення "Нової Пошти" перебувати до Вас найближче. Якщо Ви такою інформацією не маєте, ми дізнаємося це для Вас і повідомимо адресу, де можна буде забрати Ваші окуляри в Вашому населеному пункті. Доставка, ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1000 грн, по всій території України БЕЗКОШТОВНА.

Ми гарантуємо безпечну доставку оптики, оскільки в подарунок Ви отримуєте надійний і міцний футляр для зберігання окулярів.


Оплата товару. 

Для зручності наших покупців ми обрали два найпоширеніші способи оплати товару в інтернет-магазинах:

  • Оплата на карту Приват Банку (без доплат)
  • Післяплата від Нової Пошти (вартість послуги - 20 грн + 2% від вартості товару)

Післяплатою відправляється лише готову продукцію. Якщо Ваші окуляри робляться під замовлення, ми змушені брати передоплату у повному обсязі. Окуляри під замовлення обміну та поверненню не підлягають.

Гарантія на окуляри..

Шановні клієнти! Ми прекрасно розуміємо, що замовлення в інтернеті це складно і завжди трохи страшно. Але не варто даремно переживати! Найголовніша Ваше завдання - це не боятися запитувати! Характеристики оправи, параметри і характеристики лінз, будь-які питання з приводу очок (по рецепту і готових) -всі можна дізнатися у нашого менеджера. Тому перед тим як робити замовлення уточніть всі Ваші моменти, щоб Ви були впевнені в тому, що замовляєте саме те, що хотіли.

Товар підлягає поверненню протягом 14 днів якщо:

  • він прийшов в неналежному вигляді
  • не відповідає замовленої позиції

У цих випадках всі витрати магазин бере на себя. Якщо отримані окуляри Вам просто не сподобалися, повернення теж можна зробити, але усі транспортні витрати бере на себе клієнт.

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЗАМОВЛЕНЬ по телефону: 097-459-28-84 Київстар; 095-866-54-88 VodafoneОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка