Інформація про kupit-ochki.com.ua

Kupit-ochki.com.ua - це молодий інтернет магазин, який дуже стрімко набуває популярності, основним напрямком нашого оптичного магазину є роздрібна торгівля товаром широкого вжитку. Зараз у нас на сайті представлені п'ять основних напрямків, за якими ми рухаємося. Основний товар, який ми хотіли б поставляти в маси - це окуляри для зору. В цей розділ ми включили такі категорії як: окуляри для зору, окуляри у футлярі для читання, антифари (водійські окуляри), окуляри хамелеони (з фотохромними лінзами) і окуляри для роботи за Персональним Комп'ютером.

Наступним кроком нашого професійного розвитку ми бачимо продаж оправ для діоптрійних окуляр. В основному це пов'язано з тим, що всі наші товари призначені, для людей з однаковими показниками діоптрій для обох очей, але це не завжди так, тому багато людей замовляють такі складові очок, як оправа і лінзи окремо.

Після цього, для будь-яких очок потрібен "будинок", тому ми розмістили і наповнили якісним товаром розділ "футляри", де ви можете знайти надійного захисника для Ваших окулярів. Не довго думаючи сюди ж ми віднесемо аксесуари для окулярів: серветочки для протирання, шнурочки і ланцюжки для зручності використання.

І останній за планами, але не за важливістю, є окуляри від сонця, які ми пропонуємо Вам купити в розділі "сонцезахисні окуляри".

Датою заснування нашого інтернет магазину можна вважати 13 лютого 2020 року.