Окуляри від глаукомиПротиглаукомні окуляри з зеленими лінзами Mystary 102. Сучасна пластикова оправа. Акуратна чоловіча ..

309.00 грн

Окуляри протиглаукомні зі спеціальними лінзами зеленого кольору. Це спеціальні лінзи зі спеціальним ..

309.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Окуляри при глаукомі

Для людей, які страждають від такого захворювання як глаукома, просто необхідна наявність глаукомних очок. Глаукома - хвороба, яка характеризується підвищенням тиску рідини в оці, що веде до втрати зору, якщо не займатися вирішенням цього питання.

Глаукомні окуляри з зеленими лінзами зобов'язані бути у людини з такою хворобою. Це не чарівна паличка, яка швидко вирішить проблему, а й без глаукомних окуляр теж не можна. Людині з глаукомою треба постійно давати очам відпочинок, ні в якому разі не перенапружуватися і берегти очі від подразників. Ось саме з подразниками і борються дані окуляри.

На сайті "Купити окуляри" ви можете купити глаукомні окуляри, в яких встановлені скляні лінзи зі спеціальним світлофільтром, який блокує всі відтінки червоного, оскільки саме цей колір є найбільшим дратівливим кольором для очей. Використовуючи постійно в побуті глаукомні окуляри Ви дасте можливість очам не перенапружуватися і сповільніть розвиток хвороби.

У нас Ви можете купити лінзи зеленого кольору, які використовуються для виготовлення глаукомних очок. Вони можуть бути тільки з мінерального скла. Полімерні лінзи можуть бути зеленого кольору, але в них не буде спеціального фільтра. Так само пам'ятайте, що при даному захворюванні недостатньо носити готові окуляри для зору або ж окуляри для читання.

Глаукомні лінзи зеленого кольору зі спеціальним світлофільтром виготовляються як без діоптрій, так і з діоптріямі. На сайті "Купити окуляри" Ви можете замовити виготовлення окулярів з діоптріями або купити готові окуляри з глаукомною лінзою без діоптрій. Замовляючи на нашому сайті Ви отримаєте якісні окуляри, які повністю відповідають рецепту. Доставка по всій території України безкоштовна. У подарунок до вашого замовлення Ви отримаєте футляр для зберігання окулярів в подарунок.

Глаукомні лінзи виготовляються в широкому діапазоні діоптрій. Ціна залежить від діоптрії. Менеджери kupit-ochki.com.ua із задоволенням проконсультують Вас по будь-якому питанню.