Окуляри від глаукомиПротиглаукомні окуляри з зеленими лінзами Mystary 102. Сучасна пластикова оправа. Акуратна чоловіча ..

230.00грн

Окуляри протиглаукомні зі спеціальними лінзами зеленого кольору. Це спеціальні лінзи зі спеціальним ..

230.00грн

Окуляри протиглаукомні зі спеціальними лінзами зеленого кольору. Лінзи діють як фільтр, що відсіває ..

330.00грн

Окуляри протиглаукомні зі спеціальними лінзами зеленого кольору. Це окуляри, лінзи яких поляризують ..

330.00грн

Окуляри протиглаукомні зі спеціальними лінзами зеленого кольору. Це окуляри, лінзи яких поляризують ..

330.00грн

Протиглаукомні окуляри з зеленими лінзами Raisins 1013. Сучасна пластикова оправа. Акуратна модель о..

330.00грн

Протиглаукомні окуляри з зеленими лінзами Raisins 886. Сучасна пластикова оправа. Акуратна модель оч..

330.00грн

За своєю суттю це сонцезахисні окуляри, які мають яскраво-зелені лінзи. Принцип їх дії в тому, що во..

330.00грн

Ця модель окулярів підходить для жінок старшого віку. Окуляри зі спеціальними лінзами, зі спеціальни..

330.00грн

Окуляри протиглаукомні зі спеціальними лінзами зеленого кольору. Ця модель очок підходить для чолові..

330.00грн

Окуляри протиглаукомні зі спеціальними лінзами зеленого кольору. Ця модель окулярів підходить для чо..

330.00грн

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Окуляри при глаукомі

Для людей, які страждають від такого захворювання як глаукома, просто необхідна наявність глаукомних очок. Глаукома - хвороба, яка характеризується підвищенням тиску рідини в оці, що веде до втрати зору, якщо не займатися вирішенням цього питання.

Глаукомні окуляри з зеленими лінзами зобов'язані бути у людини з такою хворобою. Це не чарівна паличка, яка швидко вирішить проблему, а й без глаукомних окуляр теж не можна. Людині з глаукомою треба постійно давати очам відпочинок, ні в якому разі не перенапружуватися і берегти очі від подразників. Ось саме з подразниками і борються дані окуляри.

На сайті "Купити окуляри" ви можете купити глаукомні окуляри, в яких встановлені скляні лінзи зі спеціальним світлофільтром, який блокує всі відтінки червоного, оскільки саме цей колір є найбільшим дратівливим кольором для очей. Використовуючи постійно в побуті глаукомні окуляри Ви дасте можливість очам не перенапружуватися і сповільніть розвиток хвороби.

У нас Ви можете купити лінзи зеленого кольору, які використовуються для виготовлення глаукомних очок. Вони можуть бути тільки з мінерального скла. Полімерні лінзи можуть бути зеленого кольору, але в них не буде спеціального фільтра. Так само пам'ятайте, що при даному захворюванні недостатньо носити готові окуляри для зору або ж окуляри для читання.

Глаукомні лінзи зеленого кольору зі спеціальним світлофільтром виготовляються як без діоптрій, так і з діоптріямі. На сайті "Купити окуляри" Ви можете замовити виготовлення окулярів з діоптріями або купити готові окуляри з глаукомною лінзою без діоптрій. Замовляючи на нашому сайті Ви отримаєте якісні окуляри, які повністю відповідають рецепту. Доставка по всій території України безкоштовна. У подарунок до вашого замовлення Ви отримаєте футляр для зберігання окулярів в подарунок.

Глаукомні лінзи виготовляються в широкому діапазоні діоптрій. Ціна залежить від діоптрії. Менеджери kupit-ochki.com.ua із задоволенням проконсультують Вас по будь-якому питанню.