Verse

Окуляри для зору і оправи з пластика і металу. Оригінальний дизайн, висока якість продукції вже давно завоювали інтерес покупців.

Окуляри в металевій оправі виготовляються в широкому діапазоні діоптрій і для близу, і для далини. Багато красивих моделей, різних типів і форм. Повні та напівоправні з полімерними лінзами. Є окуляри з тонованими і не тонованими лінзами. Всі оправи оснащені силіконовими носовими упорами, які можна відрегулювати для ідеальної посадки на будь-яке перенісся. Дужки кріпляться на флексах. Флекса-це спеціальний механізм, який фіксує дужки у відкритому і закритому станах і запобігає несправностям дужок при надмірному їх розкритті.

Пластикові оправи не менш зручні, ніж металеві. Зручні носові упори і дужки правильної анатомічної форми не дозволять спадати окулярам. Оригінальні забарвлення і дизайнерські рішення підкорять як жінок, так і чоловіків.

Замовляючи окуляри від бренду Verse в інтернет-магазині "Купити окуляри", Ви отримуєте не тільки якісний і стильний аксесуар, а ще й подаруночок у вигляді футляра відмінної якості. Доставка по всій території України безкоштовна. Постійним клієнтам - знижки.

Порівняння товарів (0)


Окуляри для роботи за комп'ютером. Міцна і зр..

330.00 грн

Жіночі окуляри  Verse19164 без діоптрій ..

330.00 грн

Стильні комп'ютерні окуляри в оправі з матово..

330.00 грн

Комп'ютерні окуляри просто зобов'язані бути у..

330.00 грн

Стильні окуляри для роботи за комп'ютером&nbs..

350.00 грн

Показано з 1 по 45 із 45 (всього 1 сторінок)