Якісні фотохромні окуляри Vakko

Окуляри для зору від бренду Vakko- це поєднання високої якості і низьких цін. Акуратні металеві оправи зручно сидять за рахунок м'яких силіконових носоупорів. Їх завжди можна відрегулювати для ідеальної посадки практично на будь-яке перенісся.

Дужки кріпляться за допомогою спеціальних маханізмів-флекс. Це механізм-пружинка, який фіксує оправу у відкритому і закритому станах. Також флекси запобігають від несправностей дужок при їх надмірному розкритті, оскільки оправа розкривається більш ніж на 90 градусів.

Спеціальні лінзи вставлені в окуляри-фотохроми. Вони затемнюються в залежності від яскравості освітлення. Чим яскравіше освітлення, тим темніше лінзи. Дуже зручно-не треба постійно переодягати окуляри, виходячи на вулицю і заходячи у приміщенні.

Виготовляються окуляри в широкому діапазоні діоптрій як для близу, так і для далини, враховуючи навіть високі діоптрії. Крок 0,5 діоптрії. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів.

Замовляючи окуляри в нашому інтернет-магазині "Купити окуляри", Ви отримуєте відмінний футляр для зберігання окулярів у подарунок. Доставка по всій території України безкоштовна.

Немає жодного товару.