Popular- виробник сонцезахисних окулярів і АНТИФАР

Popular- це бренд, який давно відомий якісними АНТИФАРАМИ і сонцезахисними окулярами. Особливість АНТИФАР цього бренду-  лінзи сірого кольору. Тому навіть в антифарних окулярах Ви будете виглядати стильно і відчувати себе впевнено.

Лінзи полімерні поляризаційні зі спеціальною світловідбиваючої дзеркальною смугою. У цих окулярах Вам буде комфортно і вдень, і вночі. Вночі зображення через ці лінзи стає чіткішим і Вам  не завадить світло фар зустрічних автомобілів, а вдень лінзи прибирають відблиски від яскравих сонячних променів на будь-яких відображаючих поверхнях.

Рамка і дужки, як на сонцезахисних окулярах, так і на АНТИФАРАХ зроблені зі спеціально сплаву, з якого роблять тільки оправи- він міцний і стійкий до зношування. Кріплення дужок-флекса. Вона надійно фіксує оправу у відкритому і закритому станах, також захищає від несправностей при надмірному розкритті дужок.На дужках є пластикові завушники, які не дозволяють травмуватися ніжній шкірі за вухами. Силіконові носові упори регулюються та ідеально сідають на будь-яке перенісся.

Окуляри від бренду Popular-це відмінне рішення для тих, хто хоче об'єднати практичність і стильний дизайн з низькою ціною і відмінною якістю. Замовляйте у нас на сайті і отримаєте у подарунок футляр для зберігання окулярів. Доставка по всій території України безкоштовна.

Немає жодного товару.