Mingdundao-виробник красивих і якісних оправ

Mingdundao- це бренд, який відомий стильним дизайном і оригінальними рішеннями. Виглядають оправи дуже красиво і цікаво. Окуляри, виготовлені з оправи бренду Mingdundao- це не просто аксесуар, а ще й сучасні прикраси. В асортименті представлені як жіночі, так і чоловічі моделі оправ.

Тип оправ- комбіновані- різноманітні форми і красиве поєднання пластика і металу підкорить Вас. Багатго красивих модних кольорів.

Дужки тонкі й акуратні з пластиковими завушниками мають правильний вигин, завдяки якому не спадають. Силіконові м'які носові упори регулюються для ідеальної посадки практично на будь-яке перенісся.

Ідеальне поєднання якості, стилю і ціни. В окулярах, зроблених з оправи від бренду Mingdundao, Ви будете відчувати себе впевнено і комфортно. У нас на сайті Ви можете замовити виготовлення окулярів за своїм рецептом з оправ Mingdundao. Оскільки всі моделі оправ досить тонкі, то для вставки рекомендуються полімерні лінзи.

Робіть замовлення у нас на сайті і отримаєте стильний футляр для зберігання Вашої обновки. Доставка безкоштовна по всій території України. Замовляйте і залишайте відгуки. Нам дуже важлива Ваша думка про нашу роботу.

Немає жодного товару.