Eldorado-виробник окулярів з поляризаційними лінзами

Для тих, хто водить автомобіль, просто необхідно мати окуляри-антифари. Це просто незамінний аксесуар, який зробить Вашу їзду набагато безпечнішою та комфортнішою. Бренд Eldorado-це один з найпопулярніших виробників окулярів для автомобілістів. Стильні металеві оправи великі для того, щоб захопити якомога більшу зону видимості. У наявності є різні форми оправ: від прямокутних до авіаторів. Багато моделей з подвійними мостами.

Лінзи в окулярах від бренду Eldorado полімерні, поляризаційні і з дзеркальним градієнтом. Полімерні лінзи набагато легші скляних, тим більше, що автомобільні окуляри досить великі. Поляризаційні лінзи прибирають всякого роду відблиски: від яскравих сонячних променів на відображуючих поверхнях, відблиски будь-якого світла на мокрому асфальті або під час дощу. Світло фар зустрічних автомобілів теж тепер не буде заважати та відволікати, оскільки зверху лінзи є спеціальне дзеркальне напилення і Вам буде достатньо трохи нахилити голову вперед. Дзеркальний перехід дуже плавний і не заважає погляду та не дратує.

Серед усього розмаїття представлено багато різних моделей красивих металевих кольорів. Більшість моделей чоловічі,та й для жінок знайдуться стильні моделі.

Замовляючи у нас, в інтернет-магазині "Купити окуляри", Ви отримаєте відмінний футляр для зберігання і зручного транспортування Ваших окулярів для водіння. Завжди пам'ятайте про те, що безпека понад усе. Водійські окуляри-це незамінний аксесуар, який просто необхідний, особливо в осінній та зимовий період.

Немає жодного товару.