Chan Don-стильні оправи

 Chan Don-це виробник якісних оправ, які сподобаються багатьом. Відмінна якість, стильний дизайн і невисока ціна стануть приємною покупкою для Вас. Оригінальні дизайнерські рішення, красиві комбіновані оправи стануть Вашим улюбленим аксесуаром, який відмінно підкреслить будь-який образ.

Оригінальні і стильні моделі-справжнісінькі прикраси для красивих дам ! Міцні і якісні оправи  різного дизайну найрізноманітніших форм. Дуже добре підходять для виготовлення як окулярів для зору, так і сонцезахисних окулярів. Міцні рамки оправ оснащені силіконовими носовими упорами, які регулюються так, як зручно саме Вам. Дужки мають пластикові завушники, які зручно лягають за вухо і не травмують ніжну шкіру за вухами.

Оправи від бренду Chan Don- це спосіб виділитися з сірого натовпу. Кльові дизайнерські оправи зроблять Вас об'єктом для захоплених компліментів і заздрісних поглядів! Не треба боятися виділятися! Варто дозволяти собі гарний настрій в класних речах! Нехай це буде стильний аксесуар від бренду Chan Done!

Замовляйте у нас на сайті і отримуйте у подарунок відмінний футляр для зберігання Вашої обновки! Доставка по всій території України безкоштовна! Постійним клієнтам знижки).

Немає жодного товару.