Caili-стильні окуляри і оправи

 Під брендом Caili виготовляються окуляри і оправи відмінної якості. Серед них можна обрати модну і стильну модель, яка припаде Вам до душі. Серед усього розмаїття оправ і окулярів бренду Caili є одна загальна риса-це відмінна якість виготовлення. Також величезний плюс-це ціна.

У продажу є і пластикові, і металеві оправи. Пластикова рамка з досить широкими носовими упорами ідеально сідає на ніс і не тисне, а дужки правильної форми зручно лягають за вухо не викликають дискомфорту. Модні оправи високої якості за низькою ціною сподобаються багатьом хлопцям і дівчатам.

Металеві моделі оправ теж мають різноманітні форми. Цікаві моделі з красивими дужками або яскравими акцентами на рамці-всі виглядають дуже цікаво, досить тільки підібрати правильно модель оправи. У всіх металевих оправ дужки мають пластикові завушники і кріпляться за допомогою механізму флекс. Завдяки йому дужки служать набагато довше, оскільки флекса фіксує дужки у відкритому і закритому станах і запобігає поломці при надмірному їх розкритті.

Класні оправи за низькими цінами від інтернет-магазину "Купити окуляри". Футляр у подарунок! Доставка по всій Україні безкоштовна.

Немає жодного товару.