Caili-стильні окуляри і оправи

 Під брендом Caili виготовляються окуляри і оправи відмінної якості. Серед них можна обрати модну і стильну модель, яка припаде Вам до душі. Серед усього розмаїття оправ і окулярів бренду Caili є одна загальна риса-це відмінна якість виготовлення. Також величезний плюс-це ціна.

У продажу є і пластикові, і металеві оправи. Пластикова рамка з досить широкими носовими упорами ідеально сідає на ніс і не тисне, а дужки правильної форми зручно лягають за вухо не викликають дискомфорту. Модні оправи високої якості за низькою ціною сподобаються багатьом хлопцям і дівчатам.

Металеві моделі оправ теж мають різноманітні форми. Цікаві моделі з красивими дужками або яскравими акцентами на рамці-всі виглядають дуже цікаво, досить тільки підібрати правильно модель оправи. У всіх металевих оправ дужки мають пластикові завушники і кріпляться за допомогою механізму флекс. Завдяки йому дужки служать набагато довше, оскільки флекса фіксує дужки у відкритому і закритому станах і запобігає поломці при надмірному їх розкритті.

Класні оправи за низькими цінами від інтернет-магазину "Купити окуляри". Футляр у подарунок! Доставка по всій Україні безкоштовна.

Порівняння товарів (0)


Класна металева оправа. Дизайнери вирішили, щ..

330.00 грн

Красива жіноча оправа типу "котяче око". Дуже..

330.00 грн

Стильна моделька металевої оправи. Оригінальн..

330.00 грн

Стильна модель. Більш класична прямокутна фор..

330.00 грн

Дуже популярна модель. Прямокутна форма відмі..

330.00 грн

Стильна оправа для окулярів напівоправного ти..

330.00 грн

Прямокутна оправа високої якості. Класичний к..

330.00 грн

Стильна металева оправа високої якості. Відмі..

330.00 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)