Boshi - Good LuckK Veeton-стильний та корисний аксесуар

Boshi - Good LucK Veeton- це бренд, який виготовляє багато красивих окулярів для зору з різними лінзами: простими прозорими лінзами і з фотохромними. Діоптрійні окуляри і виготовляють в широкому діапазоні від -6 до +6. Фотохроми є як діоптрійні, так і без діоптрій.

Стильні та акуратні моделі окулярів є на будь-який смак: від звичайних класичних і до цікавих окулярів типу "авіатори". Всі моделі дуже зручні з регулюючими силіконовими носовими упорами і зручними дужками. Дужки кріпляться на флексах, що служать набагато довше звичайних механізмів. Механізми кріплення фіксуються у відкритому і закритому станах і запобігають поломці дужок при надмірному їх розкритті.

Окуляри з фотохромними лінзами-це не тільки стильний аксесуар, але і дуже зручна річ. На сонячному світлі вони затемняються. І чим яскравіше сонце-тим темнішою стає лінза. Не треба буде постійно змінювати або просто  знімати окуляри, коли заходите у приміщення.

Замовляйте в нашому інтернет-магазині окуляри від бренду Boshi-Good Luck Veeton за демократичними цінами і отримуйте у подарунок футляр для зберігання окулярів. Доставка по всій території України безкоштовна.

Немає жодного товару.