Boshi - Good LuckK Veeton-стильний та корисний аксесуар

Boshi - Good LucK Veeton- це бренд, який виготовляє багато красивих окулярів для зору з різними лінзами: простими прозорими лінзами і з фотохромними. Діоптрійні окуляри і виготовляють в широкому діапазоні від -6 до +6. Фотохроми є як діоптрійні, так і без діоптрій.

Стильні та акуратні моделі окулярів є на будь-який смак: від звичайних класичних і до цікавих окулярів типу "авіатори". Всі моделі дуже зручні з регулюючими силіконовими носовими упорами і зручними дужками. Дужки кріпляться на флексах, що служать набагато довше звичайних механізмів. Механізми кріплення фіксуються у відкритому і закритому станах і запобігають поломці дужок при надмірному їх розкритті.

Окуляри з фотохромними лінзами-це не тільки стильний аксесуар, але і дуже зручна річ. На сонячному світлі вони затемняються. І чим яскравіше сонце-тим темнішою стає лінза. Не треба буде постійно змінювати або просто  знімати окуляри, коли заходите у приміщення.

Замовляйте в нашому інтернет-магазині окуляри від бренду Boshi-Good Luck Veeton за демократичними цінами і отримуйте у подарунок футляр для зберігання окулярів. Доставка по всій території України безкоштовна.

Порівняння товарів (0)


Витончені окуляри Boshi 86027, зроблені виклю..

220.00 грн

Витончені окуляри Boshi 86032, зроблені виклю..

230.00 грн

Окуляри для читання Good Luck 606 цікавого ди..

270.00 грн

Фотохромні окуляри для зору Boshi Veeton 6004..

350.00 грн

Дуже стильна і класна модель окулярів B..

300.00 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)