Лінзи для окулярів для зору
Лінзи для окулярів для зору
У цій категорії сайту Ви можете підібрати і купити лінзи для окулярів. Для того, що б максимально спростити цей процес ми опишемо найпопулярніші види лінз, які представлені на kupit-ochki.com.ua.
Лінзи для окулярів: скло або пластик.
Для початку Ви повинні визначитися з матеріалом лінз для окулярів купити які Ви збираєтеся. У нас представлені два види лінз:
- Скляні лінзи для окулярів
- Пластикові лінзи для окулярів
Кожен з цих видів має свої позитивні і негативні сторони. У плані оптичних властивостей обидва види відмінно підійдуть для будь-якого власника, а від по відношенню зручності користування є ряд тонкощів. Так, наприклад, скло має властивість битися або ж тріскатися від найменших ударів. Тому власникам очок зі скляними лінзами необхідно бути гранично акуратними і уважними в процесі експлуатації і носіння окулярів. Так само одним з мінусів скляних лінз є їх вага, який при тих же габаритах набагато більше ніж у полімерних (пластикових).
Пластикові лінзи в даних двох критеріях обіграють скло, але є і у цей виду свій мінус. І цей мінус - подряпини та потертості, які возникаю на пластикових лінзах при неправильному використанні.
Фотохромні і офісні (комп'ютерні) лінзи для окулярів
Далі необхідно обрати вид лінз за їх призначенням. У нас представлені три основних види:
- Звичайні лінзи без покриття
- фотохромні лінзи
- Офісні лінзи для комп'ютерних очок
Неважко здогадатися, що перший варіант найпростіший і не вимагає особливих пояснень, скажемо лише, що вартість лінз для окулярів без покриття - мінімальна. Фотохромниє лінзи для окулярів, ціна на які трохи вище здатні змінювати свої властивості в залежності від ступеня освітленості. Таким чином коли перебування тьмяне місці - вони прозорі, а якщо ж Ви вийдете на сонце, даний вид лінз темніє (існує два види затемнення: сіре і коричневе). Третім же видом виступають, вельми популярні останнім часом, лінзи для окулярів для роботи за комп'ютером, основний допхаркатерістікой у них є захист від електромагнітного випромінювання. Окуляри з цими лінзами рекомендують купити всім офісним працівникам для того, що б очі не так втомлювалися при тривалій роботі за монітором комп'ютера.
Звичайно ж тут описані не всі види лінз. Існують біфокальні, протиглаукомні, антифарні, сонцезахисні, тоновані і багато інших лінзи, але про ці різновидах ми будемо більш детально писати в новинах або в нашому блозі.